Kapat

Avukat Fırat HASGÜMÜŞ, Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup, Diyarbakır Barosuna kayıtlı avukattır. Diyarbakır avukat merkezli ve diğer illerde; ceza yargılamasında, boşanma, velayet, nafaka ve aile hukukunda, ölümlü ve yaralamalı trafik kazası tazminat davalarında, sağlık hukukunda, iş hukukunda, bilişim hukukunda, idare ve vergi hukukunda hukuki danışmanlık yapmakta, avukatlık faaliyeti yürütmektedir.

Diyarbakır Avukatlık Hizmetleri

Hakkımızda

Avukat Fırat HASGÜMÜŞ, Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup, Diyarbakır Barosuna kayıtlı avukattır. Diyarbakır avukat merkezli ve diğer illerde; ceza yargılamasın da, boşanma, velayet, nafaka ve aile hukukun da, ölümlü ve yaralamalı trafik kazası tazminat davaların da,  sağlık hukukun da, iş hukukun da, bilişim hukukun da, idare ve vergi hukukunda hukuki danışmanlık yapmakta, avukatlık faaliyeti yürütmektedir.

Diyarbakır avukat Fırat HASGÜMÜŞ, müvekkil-avukat gizliliği esasına dayalı olarak avukatlık hizmetinde bulunulmakla birlikte; avukatlık hizmetinin güvenilir, şeffaf, titiz, hızlı ve çözüm odaklı olmasını ilke edinmiştir. Sistematik düşünme yönetimini benimseyen Diyarbakır avukat Fırat HASGÜMÜŞ, analiz gücü yüksek bir şekilde hukuki problemlerin çözümünde etkili rol üstünmeyi gaye edinmiştir. Güncellenen hukuki mevzuatın  ve yeni yargı kararlarının en hızlı şekilde dosyalara uyarlanmasını benimsemektedir.

Diyarbakır adliyesi karşısında bulunan avukatlık ofisinden avukatlık faaliyetini yürütmektedir. 


Hafta içi 09:00-19:00 saatleri arasında avukatlık hizmetinde bulunmaktadır. 

  Süreç

  Nasıl Çalışıyoruz?

  • Görüşüp, tartışıyoruz
  • Önaraştırma yapıyoruz
  • Sonuçlandırıyoruz
  • Dava Açıyoruz

  İletişime Geç

  Telefon Numarası

  0531 359 4343

  Email Adresimiz

  [email protected]

  başarı oranlarımız

  Bizi seçmeniz için nedenler

  Diyarbakır Ceza Avukatı
  99%
  Diyarbakır Boşanma Avukatı
  99%
  Diyarbakır Avukat
  99%
  wp ulaş
  diyarbakır kombi diyarbakır kombi servisi diyarbakır kombi arıza diyarbakır temizlik şirketi diyarbakır temizlik şirketleri kombi servisi diyarbakır sondaj diyarbakır temizlik şirketi diyarbakır temizlik şirketleri alocars alo cars